Авіарейс з Вінниці до Варшави можуть запустити вже в липні

За повідомленням прес-служби Вінницької адміністрації, 3 червня відбулась прес-конференція за підсумками візиту вінницької делегації до Мазовецького воєводства 28-29 травня і, зокрема, участі у I Регіональному економічному форумі у м.Вишкові.

Як зазначив Сергій Татусяк, підготовка до форуму тривала з жовтня минулого року. У ході перемовин Торгово-промислових палат України і Польщі було обрано формат проведення на рівні територіальної громади.

– У цьому полягала його особливість. Адже Україна і Польща проводять багато економічних форумів на державному рівні, на рівні воєводств і областей. А от безпосередньо рівень міста, при чому, малого міста (30 тисяч населення) – це вперше, – зауважив Сергій Татусяк.

Для Вінниці цей крок був дуже важливим, адже в області триває робота над «Стратегією регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року». На прикладі Вишкова учасники вінницької делегації ознайомилися із системою управління міським господарством, роботою місцевого бізнесу, особливостями співпраці влади і підприємців.

Організатори форуму зізналися, що не очікували такої зацікавленості Вінниччиною з боку бізнесменів Мазовії.

Наразі облдержадміністрація пропагує три основних «площадки», які є цікавими для іноземного інвестора і перспективними власне для самої Вінниччини. Це – аеропорт «Вінниця», курортна зона міста Хмільник і будівництво сміттєпереробного заводу.

В рамках перемовин обговорювалося відкриття авіарейсу «Вінниця-Варшава», який планується до запуску з 15 липня. Наразі ведуться перемовини щодо компанії, яка здійснюватиме перевезення.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов