
09:46, 17 грудня 2021 р.
На Вінниччині посилюють відповідальність за злочини у будівельній сфері

Народні депутати України зробили крок до подолання халатності та корупції у містобудуванні. У першому читанні ними ухвалено законопроект №5877, який передбачає посилення відповідальності за незаконне будівництво, як адміністративної, так і кримінальної.
Підтримав даний законопроект і вінницький нардеп Максим Пашковський, який зазначив, що зробив це через те, що йому не байдуже як виглядатиме Вінниця, в яких умовах житимуть люди, а також на збереження історико-культурних пам’яток.
«Ми відповідальні за те, що, де і як будуємо. Саме зараз варто задуматись над тим, якими міста побачать наші нащадки — безликими мегаполісами без історичних пам’яток чи атмосферними містами з історією», – наголосив Максим Пашковський.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:20
10 квітня
10:25
10 квітня
ТОП новини
Оголошення
19:26, 12 квітня
18:33, 6 квітня
12
Коментарі