Більше 4 тисяч підписів за зупинку спиртзаводу уже зібрано в Ладижині

Більше 4 тисяч підписів зібрали ладижинці під зверненням до прем’єр-міністра України Миколи Азарова з вимогою зупинити спиртовий завод в Ладижині, поки там не встановлять очисних споруд

Адже від бардополів, які використовує підприємство для зливання відходів від виробництва спирту, на Ладижин поширюється нестерпний сморід, який відчутно дошкуляє його мешканцям.

Про це 5 червня на Радіо Ладижин у прямому ефірі розповіла голова місцевої громадської природоохоронної організації «За чисте довкілля» Людмила Червонецька. За її словами збір підписів триватиме, а кульмінацією події стане мітинг, який громадська організація має наміри провести 11 червня на Площі Фонтанів. 

«Ми і надалі будемо збирати підписи, і все ж хочемо 11 червня запросити ладижинців на мітинг для того, щоб поспілкуватися, для того, щоб почути, що Ладижин думає саме про цю проблему з запахом. Це мирна акція. Ми запрошуємо на цей мітинг усіх ладижинців 11 червня о 18.00 на Площу фонтанів. Я хочу звернутися до ладижинців, щоб вони захистили дану нам Богом можливість дихати свіжим повітрям», - зазначила Людмила Червонецька. 

Те, що акція планується дійсно мирна, підкреслив і депутат Ладижинської міської ради Валерій Шубрат. За його словами саме тому місце проведення мітингу і перенесли з майданчика біля прохідної спиртового заводу на головну площу Ладижина.

«Люди рішуче налаштовані, старались ми їх відговорити, перевести ці акції протесту в мирне русло. Дійсно було багато пропозицій перекривати прохідну , не впускати транспорт, не впускати робітників. Ну, постарались поки, на перший випадок відговорити людей. Зібрати мирне зібрання на площі, щоб люди висловили свою позицію», - розповів Валерій Шубрат. 

При цьому, він зазначив що ніхто не вимагає закриття заводу: «Питання не стоїть закривати підприємство.  Ні, ніхто цього питання не ставить. Хай підприємство працює, хай працюють ладижинці на підприємстві, заробляють кошти, хай підприємство сплачує податки до бюджетів, до пенсійного фонду, але хай вони працюють цивілізовано, щоб біля підприємства після їхньої роботи було комфортно жити мешканцям міста Ладижин».

Також Валерій Шубрат висловив сумніви у тому, що керівництво заводу «Екстра» таки виявить бажання  вийти на зустріч з громадою.  
«Я не впевнений, що керівництво «Екстри» прийде, хоча ми його будемо запрошувати обов’язково.  Якщо вони прийдуть, то побачать, наскільки це питання болюче. Якщо далі не буде прийматися певні кардинальні рішення по виправленню даної ситуації, я думаю, що людей ми вже не зможемо тоді втримати. Тобто тоді вже будуть перекриватися дороги, битися вікна. Нікому це не потрібно»,- припустив депутат міськради.

Також Валерій Шубрат зазначив, що зупинятися на цьому ініціативна група  не збирається. Якщо керівництво ніяк не відреагує на акцію протесту, про позицію ладижинців щодо роботи підприємства дізнаються не лише в облраді, а й у Києві. 

«На цьому ми не зупиняємося. Після нашого мітингу, де ми , я сподіваюсь, зберемо багато людей, які висловлять свою позицію, плани наступні: ми будемо пікетувати прохідну, якщо нас не почує керівництво ДП «Екстра». Дальше у планах – ми будемо пікетувати облдержадміністрацію, природоохоронну прокуратуру залучимо до цього усього. Я розумію, що керівництво ДП «Екстра» це не ладижинці, вони приїжджі, можливо вони не знають, що за місто Ладижин,  як воно жило до цього. Тому я просто рекомендую прислухатись до думки ладижинців»,- сказав Валерій Шубрат.
Про те, що мітинг в Ладижині може спровокувати хвилю протесту по усіх містах України, де є подібні спиртові заводи, в ефірі Радіо Ладижин говорила  голова ГО «За чисте довкілля» Людмила Червонецька. 
За її словами, вже сьогодні до процесу підготовки ладижинської акції пильно приглядаються мешканці Гайсина, де також існує проблема присутності в місті неприємних запахів від полів фільтрації, які використовують одночасно кілька потужних підприємств. 
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов