Новини компаній
10:09, 23 грудня 2021 р.
Порядок оформлення розлучення через суд
Новини компаній
Розлучення через суд оформлюється рішенням суду, яке вступає в силу через 30 днів після його винесення. При чому, в суд звертаються і подружні пари в яких є спільні неповнолітні діти, і подружжя в яких немає неповнолітніх дітей. Доволі часто, досягти домовленостей парам не вдається, а процес розлучення перетворюється на тяганину.
Зауважте, що є декілька способів звернення до суду з заявою про розірвання шлюбу. Так, можна звертатись як в порядку позовного так і в порядку окремого провадження. У всіх цих тонкощах розібратись самотужки доволі важко. Адвокат Олександр Кульчицький, засновник сервісу Розлучення онлайн, пояснює відмінності у цих процедурах.
Розірвання шлюбу в порядку окремого провадження
Законом передбачена окрема процедура розірвання шлюбу через суд подружжям яке має дітей за їх спільною заявою. Цей спосіб розлучення доволі швидкий, адже відбувається в порядку окремого провадження.
Термін розгляду справи про розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя становить 1 місяць. Проте, щоб суд прийняв таку спільну заяву до розгляду, до неї потрібно долучити Договір, укладений між батьками щодо здійснення батьківських прав та визначення місця проживання дитини. У такому Договорі можна прописати усі деталі щодо режиму побачень, розміру аліментів та інших нюансів.
Цей спосіб розірвання шлюбу найбільш швидкий, проте потребує комунікації між подружжям та свідомого підходу до процедури розлучення.
Якщо запитання ще залишились, то юристи Розлучення Онлайн, сформують та подадуть до суду усі необхідні документи, а також нададуть консультацію з будь-якого сімейного питання.
Розлучення через суд в порядку позовного провадження
Якщо ж подружжя не може дійти згоди у питаннях розірвання шлюбу, або в шлюбі є діти, одному з подружжя доведеться самостійно ініціювати процес розлучення в суді в порядку позовного провадження.
Так, на відміну від першого способу заява на розірвання шлюбу підписується лише одним з подружжя. Також не потрібно долучати договір, укладений між батьками щодо здійснення батьківських прав відносно дітей.
При зверненні до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу необхідно неухильно дотриматись усіх вимог процесуального законодавства.
Позовна заява про розірвання шлюбу складається в письмовій формі в трьох примірниках. Два примірники позову з усіма доданими документами, подаються до відповідного суду. До заяви потрібно долучити:
- Оригінал свідоцтва про шлюб
- Копію паспорта та ідентифікаційного коду позивача
- Копію паспорта та коду відповідача
- Копію свідоцтва про народження дітей (якщо є спільні неповнолітні діти)
- Докази сплати судового збору
Якщо позовна заява сформована коректно, можна розраховувати на результат щодо її розгляду в середньому за 3-4 місяці.
Цей термін не є остаточним, адже судовий процес надзвичайно варіативний. Кількість засідань, період перерв між ними та інші етапи залежать, як від поведінки сторін по справі та й від інших факторів.
З метою спрощення процедури розлучення, у 2015 році адвокатом Кульчицьким Олександром було впроваджено таку юридичну послугу як Розлучення Онлайн, що значно спростило українцям процедуру розірвання шлюбу в Україні та за кордоном.
Якщо ж у вас немає можливості самостійно займатись процесом розлучення та відвідувати судові засідання, юристи та адвокати з «Розлучення Онлайн», зроблять усе за Вас.
Вам не доведеться самостійно готувати документи та направляти їх в суд, Ви отримаєте гарантований результат у максимально стислі строки.
Як швидко розлучитись через суд. Перегляньте відео.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
Вчора
Знижки від 35% на інструменти — Dnipro-M проводить Гаражний сейл
Новини компаній
13:00
12 вересня
17:00
11 вересня
Понад 3,2 млн грн на підтримку дітей-сиріт зібрано завдяки клієнтам мережі магазинів EVA
Новини компаній
15:00
10 вересня
08:00
9 вересня
Оголошення
11:47, 2 вересня
12
12:39, Вчора
112
12:05, 10 вересня
11:37, 12 вересня
14
live comments feed...
Коментарі