• Главная
  • Місток довіри та любові: у Вінниці презентували проєкт для взаєморозуміння поколінь
16:34, 24 декабря 2021 г.

Місток довіри та любові: у Вінниці презентували проєкт для взаєморозуміння поколінь

Місток довіри та любові: у Вінниці презентували проєкт для взаєморозуміння поколінь

Записали десять аудіопритч та тематичного відеоролика, в зніманнях яких взяли участь люди поважного віку та молодь.

Ці аудіо- та відеопродукти планують транслювати в усіх можливих місцевих засобах масової інформації. Про це повідомляють на фб-сторінці Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради

23 грудня у рамках Програми «Громада відкритих можливостей для людей похилого віку Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки» відбулась презентація проєкту «Місток довіри та любові».

Організатори заходу: департамент соціальної політики Вінницької міської ради та громадська організація «Центр Поділля-Соціум».

«Мета реалізації ініціативи - підвищити рівень взаєморозуміння між поколіннями: людьми поважного віку, дітьми та молоддю. Впевнена, що реалізація цього проєкту сприятиме налагодженню довірливих стосунків та обміну життєвим досвідом між старшим і молодим поколінням нашої громади», — зазначила директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова та вручила Подяку громадській організації «Центр Поділля-Соціум» за підготовку заходу, ініціативність та активну співпрацю.

Своєю чергою заступник голови правління Сергій Проценко подякував усім учасникам презентованого проєкту та пригостив солодкими подарунками.

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...