• Главная
  • У Вінницькій області створюють перелік довгобудів
12:28, 27 декабря 2021 г.

У Вінницькій області створюють перелік довгобудів

У Вінницькій області створюють перелік довгобудів

Формування Переліку здійснюватиметься Вінницькою обласною державною адміністрацією. Інформацію в обласному управлінні будівництва чекають від юридичних і фізичних осіб до 25 квітня 2022 року.

До переліку включатиметься інформація про житлові будівлі, або їх комплекси (у тому числі які мають ознаки самочинного будівництва (далі – об’єкти будівництва), які відповідають критеріям, визначеним Порядком, а саме:

– за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів будівництва із середніми (СС2) та значними наслідками (СС3);– фінансування об’єктів будівництва здійснювалося з використанням залучених коштів фізичних та/бо юридичних осіб;– об’єкти будівництва не прийняті в експлуатацію у строк понад два роки із запланованої дати введення в експлуатацію згідно з договорами, відповідно до яких залучено кошти фізичних осіб та/або юридичних осіб, або згідно з проектною документацією;– будівельні роботи на об’єкті будівництва не проводилися понад два останніх роки.Обласною державною адміністрацією протягом 4-х місяців буде формуватися перелік таких об’єктів.

«Регламентується дана ініціатива відповідно до постанови Кабінету Міністрів України прийнятої 15 грудня 2021 року № 1327 «Деякі питання формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію» та, затвердженого нею «Порядку формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію» (далі – Порядок),

Даний Порядок визначає механізм формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію (далі – перелік).

Враховуючи зазначене, в термін до 25.04.2022 року можна надавати Управлінню будівництва обласної державної адміністрації інформацію, ([email protected]) необхідну для формування Переліку, згідно з формою, визначеної Порядком», – йдеться у повідомленні.

Інформація для формування Переліку подається фізичними та/або юридичними особами, які й несуть відповідальність за її достовірність.

Контактна особа: Герцун Ірина Олександрівна, тел.097-244-34-13

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...