Вінницькі телеканали по кількості «джинси» серед лідерів в Україні

Вінницькі телеканали за кількістю сюжетів із ознаками замовності показали один із найгірших результатів – експерти віднесли до таких сюжетів 24% матеріалів (найгірше – у Харкові – 28%).

Вінницькі журналісти активно піарили комуністів. Про це йдеться в узагальнененому моніторингу за квітень (8–14 квітня) 2013 року матеріалів із ознаками замовності (або цензури) на місцевих телеканалах, а також дотримання регіональними журналістами професійних стандартів, пише Мedia sapiens.
Згідно моніторингу кількість матеріалів з порушенням професійних стандартів, які можуть свідчити про ознаки замовності (цензури) на основних Вінницьких телеканалах сягнула 24%.
Такий результат Вінницький регіон отримав через екстремально велику кількість сюжетів із ознаками замовності в ефірі ТРК «Вінничина» – 32% матеріалів. У ТРК «Вінтера» – 44% сюжетів із ознаками замовності – це найгірші показники з-поміж усіх 15 телеканалів моніторингу. 
Експерти зазначають, що на «Вінничині» майже всі такі сюжети розповідають про діяльність представників Комуністичної партії України, або подають тільки коментарі комуністів із будь-яких питань, до того ж самі журналісти у текстах стають на бік КПУ: «Українська ГТС продовжує страждати через невизначеність владних мужів» (08.04, автор – Марина Маланчук), «До листопада Україна має вирішити питання інтеграції» (10.04, автор – Світлана Пашенько). 
ТРК «Вінтера» переважно вміщує «протокольні» матеріали – сюжети з брифінгів чиновників, у яких відсутня зрозуміла суспільно важлива новина: «Голова ОДА зібрав традиційну нараду» (автор – Ельвіра Бондаренко).
В сюжеті «Триває робота з покращення життя територіальних громад» автора не вказано, це може свідчити про те, що журналісти відмовилися ставити своє ім’я під «хроніками покращення».
Дотримання професійних стандартів
У Вінниці також спостерігається незначне покращення в дотриманні стандартів за рахунок ТРК «Віта» – 5,14 (у березні 4,89) і ТРК «Вінниччина» – 3,36 (3,00), тоді як бал ТРК «Вінтера» залишився майже без змін: 3,69 (3,72)
Уже традиційно стандарти оперативності – 0,93, достовірності – 0,96, точності – 0,86 у ТРК «Віта» є вищими, ніж в інших телекомпаній, і наближені до максимуму в 1 бал.
Значно зріс порівняно з березнем показник балансу думок / точок зору – з 0,34 у березні до 0,61 у квітні, причому цей показник зріс у кожного з трьох телеканалів (ТРК «Віта» – з 0,63 до 0,82, ТРК «Вінтера» – з 0,26 до 0,58, ТРК «Вінниччина» – з 0,14 до 0,44).
Експертами проаналізовано новини на телеканалах Криму («Неаполь», ДТРК. «Крим», Чорноморська ТРК), Львова (ЛОДТРК, ZIK, ТРК «Люкс»), Харкова (ХОДТРК, 7 канал, Simon), Вінниці (Вінницька обласна державна телерадіокомпанія «Вінтера», телеканал «Віта», ТРК «Вінниччина») й міста Суми (Сумська обласна державна телерадіокомпанія, ТРК «Відікон», «Академ ТВ»).
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов