На будівництво вінницького перинатального центру цього року виділили 1 млн грн

На Вінниччині створять обласний перинатальний центр, на будівництво якого у поточному році вже виділили 1 млн грн. Про це під час прес-конференції повідомила директор департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації Лідія Діденко, передає УНН з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Кошторисна вартість будівництва становить 96,79 млн грн, в т.ч. вартість будівельно-монтажних робіт – 40,780 млн грн, устаткування – 36,345 млн грн.

Л.Діденко зазначила, що у Вінницькій області прийнято рішення про створення обласного перинатального центру ІІІ рівня, який, як йдеться у повідомленні, "забезпечить жінок з ускладненим перебігом вагітності та екстрагенітальною патологією доступною висококваліфікованою медичною допомогою, комфортними умовами народження та виходжування новонароджених, а також зниження показників материнської, перинатальної смертності та інвалідності".

Комісією Міністерства охорони здоров’я України проведено зовнішній аудит перинатальної служби області. Прийнято рішення про визнання базовим закладом для створення обласного перинатального центру Вінницьку обласну клінічну лікарню.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов