За бур’яни біля парканів садиб власників можуть оштрафувати щонайменше на 340 гривень

Розпочато вже другий у цьому році покіс трави попід магістральні вулиці міста.

Коситься і трава на прибудинкових територіях. В приватному ж секторі - покіс 5 метрів по периметру від огорожі мають здійснювати власники садиб.

В залежності від погодних умов та швидкості росту трави і бур’янів, їх покіс вздовж магістральних доріг, а це більше 800 тисяч квадратних метрів, здійснюється 4-5 разів на рік. На партерних газонах майданів трава коситься 10-12 разів. Цьогоріч покіс розпочато ще в кінці квітня. Наразі комунальними службами розпочато вже другий покіс. Сьогодні коситься по вулицях Київська та Лебединського, проспекту Космонавтів, закінчуються роботи по Гніванському шосе, сьогодні робітники переходять на вулицю Воїнів Інтернаціоналістів.

ЖЕКи вже один раз також скосили траву на прибудинкових територіях. Всім необхідним інвентарем працівники контор забезпечені. «Зважаючи на погоду та швидкий ріст трави через дощі, щоб двори багатоповерхівок виглядали доглянутими, ми вимушені розпочинати другий круг покосу», - зауважує начальник відділу поточного утримання будинків та прибудинкових територій Сергій Гречанюк.

На вулицях у приватному секторі, які є магістральними, трава скошується централізовано, а біля самих будинків - покіс мають здійснювати мешканці будинків. Згідно Правил благоустрою та санітарного стану міста Вінниці,власники садиб зобов’язані скосити бур’яни на ділянці 5 метрів від огорожі по периметру будинку. Якщо перед будинком є бордюр – то до бордюрного каменю. Квартальні комітети попередньо вже провели роз’яснювальну роботу з мешканцями приватної забудови щодо підкошування трави вздовж парканів. По поштових скриньках порушників – рознесено листівки з попередженнями. Щовівторка Інспекція по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста здійснює перевірки щодо дотримання мешканцями цих вимог. На власників садиб, попід паркани яких повиростали бур’яни, складаються протоколи про порушення. Згідно них адмінкомісія може призначити штраф у розмірі від 340 до 1360 гривень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов