Вінницькі студенти протестували проти будівництва у Ботсаду (ФОТО)

Біля вінницького аграрного університету близько двохсот студентів і викладачів з плакатами «Не дамо знищити нашу гордість – Ботанічний сад!» скандували проти будівництва, яке розпочалося біля зеленої полоси.

- Ганьба! – вигукували студенти, б’ючи ногами і кулаками у високий паркан з бляхи, який несподівано виріс недалеко від їхнього навчального закладу.

Мітингувальники вважають, що поряд з університетом проходить спорудження торговельно-розважального комплексу. За їх словами, забудовники не погоджували своє будівництво з навчальним закладом, а отже є загроза знищення Ботанічного саду.

Протестуючі несли в руках плакати з написами: «Не дамо знищити нашу гордість – Ботанічний сад!», «Аграрний проти споювання студентів», «Владо, захисти від розпусти!»

- Невідомі нам люди, без будь-якого погодження з університетом почали будівельні роботи, і дуже поспішають з їх виконанням, - каже голова профкому університету Василь Томчук. – На наше запитання робітники відповіли, що їхня справа виконати доручену роботу. Їхній безпосередній керівник відсутній, поїхав у справах. Замовника не знають.

З неофіційних джерел учасники акції дізналися, що будувати мають торговельно-розважальний комплекс. Інформацію про це поширили серед протестуючих.

- Якщо такий об’єкт збудують біля Ботанічного саду, то наступним кроком стане знищення самого саду, - каже один з викладачів університету. – Тоді вже наші зелені легені ніхто не врятує. Вночі зріжуть дерева, як це роблять зазвичай, і ніщо тоді вже не допоможе. Поставлять майданчики для пивничок і будуть торгувати спиртним. Саме таке можна побачити на об’їзній дорозі. Кафе стоять при дорозі, а будиночки і столики тягнуться в ліс. Те саме може бути й у нас.

Приблизно годину тривала акція протесту. Упродовж цього часу ніхто з представників забудовника не з’явився до її учасників. Зате підійшли окремі місцеві жителі. Вони також долучилися до викладачів і студентів. Сказали, що й надалі готові брати участь в тому, щоб зупинити будівництво і захистити сад від знищення. Від імені протестувальників написали листа міському голові Вінниці Володимиру Гройсману і голові облдержадміністрації Івану Мовчану. У ньому звертають увагу, що навчальний заклад - не місце для спорудження об’єктів, у яких будують споювати студентів.

Втім, після того, як акція завершилася, робітники далі продовжили роботу. Протистояння триватиме далі. Як говорили учасники акції, вони ще прийдуть захищати навчальний заклад від тих, хто «не дружить з головою», у кого жадоба до наживи заступає розум і здоровий глузд.

ботсад1
ботсад2
ботсад3
ботсад4
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов