• Головна
  • Твердопаливні котли на вугіллі – ідеальний варіант для опалення приватного будинку
Новини компаній
10:15, 3 лютого

Твердопаливні котли на вугіллі – ідеальний варіант для опалення приватного будинку

Новини компаній
Твердопаливні котли на вугіллі – ідеальний варіант для опалення приватного будинку, фото-1

Якщо ще на початку «нульових» газовому опаленню приватних будинків та заміських котеджів віддавалася абсолютна перевага, то зі зміною зовнішніх та внутрішніх умов (стрімке зростання тарифів на газ, війна з Росією, зменшення постачання зрідженого газу з Європи, енергетична криза у країні) дбайливі господарі все частіше встановлюють твердопаливні котли. Їхні переваги очевидні:

  • для встановлення не потрібні погоджувальні документи з різноманітними інстанціями;
  • сировина для опалення досить дешева;
  • забезпечити паливом господарство можна самостійно, обравши надійного постачальника;
  • котли можна встановлювати не тільки у житловому приміщенні, а й у господарських будівлях чи гаражах.

Як сировину використовуються дрова, вугілля, торф, пелети, відходи деревини, біопаливо. Котли на вугіллі – традиційно одні з найпопулярніших у нашій країні. Але як правильно вибрати їх, на які нюанси звертати увагу?

Твердопаливні котли на вугіллі ТМ ALTEP

Твердопаливні котли на вугіллі – ідеальний варіант для опалення приватного будинку, фото-2

З 2008 року на українському ринку розпочало успішну діяльність підприємство закритого циклу «Альтеп-Центр», яке виробляє опалювальне обладнання. Висока якість продукції підтверджена сертифікатами якості вітчизняного та європейського зразків. Визнанням високого рівня продукції ТМ ALTEP можуть бути офіційні представництва в таких країнах, як Румунія, Молдова, Білорусь.

Один із напрямків діяльності підприємства – випуск вугільних твердопаливних котлів тривалого горіння. Їхня основна відмінність від старих зразків в інноваційному принципі горіння «зверху вниз». Його ще порівнюють із горінням свічки.

Сутність цього принципу у тому, що кисень, необхідний для горіння, надходить в опалювальну камеру зверху. Його доступ до нижніх шарів вугілля перекритий, тому вони починають горіти лише після повного спалювання верхнього шару. У результаті досягається повне вигорання палива, що забезпечує

  • дуже високу тепловіддачу вугілля;
  • зменшення кількості продуктів горіння.

Якщо до цього додати принцип автоматичної подачі палива, ми бачимо, що участь людини в опаленні та обслуговуванні котла зведено до мінімуму (потреба в його очищенні від золи дуже незначна). Встановлення котла бренду Altep звільняє від постійної необхідності обслуговування опалювального обладнання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...