• Головна
  • У НОВОМУ КОРПУСІ ВІННИЦЬКОЇ ЛІКАРНІ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ УРГЕНТНЕ ОПЕРАТИВНЕ ВТРУЧАННЯ
14:31, 10 лютого 2022 р.

У НОВОМУ КОРПУСІ ВІННИЦЬКОЇ ЛІКАРНІ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ УРГЕНТНЕ ОПЕРАТИВНЕ ВТРУЧАННЯ

У НОВОМУ КОРПУСІ ВІННИЦЬКОЇ ЛІКАРНІ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ УРГЕНТНЕ ОПЕРАТИВНЕ ВТРУЧАННЯ

У Вінниці, сьомого лютого в новому корпусі лікарні швидкої медичної допомоги відбулось перше ургентне оперативне втручання з видалення защемленої грижі. Операція проводилась з використанням сучасної наркозно-дихальної апаратури фірми Drager.

Про це повідомляє департамент охорони здоров’я Вінницької міської ради.

За словами завідуючого операційним відділенням лікарні швидкої медичної допомоги (ШМД) Валерія Мазура, така операційна – єдина в Україні. Вона оснащена інформаційною системою, монітором та камерами, які дозволять лікарям поза операційною спостерігати за ходом втручання.

“Уся попередня діагностика пацієнта також може демонструвати на великому моніторі. Окрім цього, операційні облаштовані спеціальним обладнанням, яке забезпечує постійне очищення повітря, що допомагає підтримувати максимальну стерильність в залі”, – каже Валерій Мазур.

Загалом на першому поверсі лікарні знаходиться відділення екстреної медичної допомоги, яке призначене для надання невідкладної медичної допомоги хворим та травмованим. Тут також відбувається реєстрація всіх пацієнтів, що звернулися за допомогою.

Також на першому поверсі працює кабінет зі спіральною комп’ютерною томографією, лабораторія, функціонує протишокова зона на шість місць, де за необхідності пацієнт може перебувати 5-6 годин.

Сюди запрошують усіх спеціалістів, і хворому надається потрібна допомога. Якщо ж він у важкому стані та потребує дихальної апаратури, то його підіймають ліфтом в першу реанімацію.

На другому поверсі – ізоляційно-діагностичний бокс та відділення анестезіології з 18 ліжками для інтенсивної терапії №1, де сьогодні перебуває 7 пацієнтів.

На третьому поверсі облаштовані чотири операційні.

В цокольному працює пральна та стерилізаційне відділення – що є також важливим місцем у лікарні, адже тут відбуваються очистка та стерилізація інструментів з усього закладу.

Це відділення розділене на три частини: червону зону, синю та зелену. В першому очищують інструменти та через спеціальний міжкімнатний бокс передають в «синю» частину. Там інструменти доочищують, а в «зеленій» зоні – стерилізують.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...