• Головна
  • Як знизити ризики від «Омікрону». Огляд безпечних медичних послуг у Вінниці
Новини компаній
17:00, 17 лютого 2022 р.

Як знизити ризики від «Омікрону». Огляд безпечних медичних послуг у Вінниці

Новини компаній

Добові показники нових випадків коронавірусу б’ють сумні рекорди, більшість областей України сьогодні перебувають у помаранчевій карантинній зоні. Швидкі темпи розповсюдження хвороби лікарі пов’язують саме з особливостями нового штаму: «Омікрон» майже у три рази більш контагіозний (заразний), ніж попередній «Дельта», ризик повторного зараження у п’ять разів вище. 

При «Омікроні» часто спостерігаються біль у горлі та нежить, зниження апетиту, біль у м’язах та суглобах, пітливість — симптоми, що є типовими й для звичайной ГРВІ. Тож визначити COVID-19 лише за клінічною картиною неможливо, тому при будь-яких ознаках ГРВІ варто зробити тест на COVID-19. Саме своєчасна діагностика захворювання та постійний моніторинг важливих показників стану організму допоможуть запобігти серйозним ускладненням. І враховуючи високу заразність «Омікрону», лікарі наголошують на важливості обмеження контактів. 

Як вінничанам здати тести на коронавірус та інші медичні аналізи безпечно для себе та оточуючих? Викликавши додому медичну бригаду лабораторії, якості досліджень якої ви довіряєте. 

Як знизити ризики від «Омікрону». Огляд безпечних медичних послуг у Вінниці, фото-1

В Вінниці такий сервіс пропонують відомі мережеві лабораторії. Вартість виклику — від 170 до 500 грн у межах міста. 

В «Сінево» виїзд медсестри до пацієнта коштує 200 грн, але якщо мова не йде про тести на COVID-19. Коли вам потрібні аналізи на коронавірус, ви маєте заплатити 400 грн. 

У Незалежній лабораторії «ІНВІТРО» одна вартість такого сервісу, за пандемічну небезпеку пацієнту доплачувати не треба.  Послуга Служба виїзду додому «ІНВІТРО» коштує 170 грн.

 Виїзд медичної сестри лабораторії «МедЛаб» для забору матеріалу для досліджень на COVID-19 — 500 грн.

Стільки ж — 500 грн — за забір біологічного матеріалу, транспортування та підготовку до досліджень заплатять й пацієнти лабораторії «Медилабс». 

Як бачимо, можливість не ризикувати зайвий раз у мешканців Вінниці є. Головне, не забувати, що здоров’я — це наш найголовніший та найдорожчій актив, а в період поширення вірусних інфекцій профілактика та обмеження контактів можуть бути більш ефективними, ніж лікування.  

Як скористатися послугою Служба виїзду додому ІНВІТРО?

  • Оформлюєте замовлення на сайті www.invitro.ua або за телефоном 0 800 302-200. Консультант підтверджує дату та час виїзду. 
  • Вартість виклику: у межах міста —170 грн, передмістя (до 30 км) — 305 грн, передмістя (від 30 км) — 460 грн. Вартість виклику в день замовлення: у межах міста — 240 грн, передмістя (до 30 км) — 400 грн. Оплата здійснюється в день взяття біоматеріалу — готівкою або банківською карткою. 
  • Результати аналізів можна отримати електронною поштою, в особистому кабінеті пацієнта на сайті www.invitro.ua або у відділенні ІНВІТРО.

Скориставшись послугою виклику додому ІНВІТРО, ви отримаєте таку ж високу якість медичного сервісу, що й у наших відділеннях, розташованих за адресами:

  • вул. Зодчих, 18,
  • вул. Келецька, 78,
  • вул. Київська, 62,
  • вул. Пирогова, 17,
  • вул. Замостянська, 30. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...