• Головна
  • У Вінниці відповіли на петицію щодо мосту між Старим містом та вулицею Скалецького
13:51, 11 лютого

У Вінниці відповіли на петицію щодо мосту між Старим містом та вулицею Скалецького

У Вінниці відповіли на петицію щодо мосту між Старим містом та вулицею Скалецького

У Вінниці передбачено будівництво велосипедно-пішохідного мосту через річку Південний Буг в районі вулиці Родіона Скалецького. Також в місті передбачають розвиток річкового транспорту.

Про це йдеться у відповіді Вінницької міськради на петицію щодо будівництва мосту, який би з’єднав вулицю Скалецького та Старе місто.

Зокрема, зазначається, що, відповідно до діючої містобудівної документації міста та діючого Плану зонування, вулиці Скалецького та Нагірну має з’єднати міст через Південний Буг. Також в рамках концепції інтегрованого розвитку Вінниці до 2030 року передбачено наступне:

– будівництво велосипедно-пішохідного мосту через річку в районі вул. Р. Скалецького;

– розвиток річкового транспорту.

У відповіді також зазначається, що, відповідно до “Стратегії 3.0”, до 2030 рокупередбачено збір інформації щодо можливості будівництва нового транспортного мосту через р. Південний Буг.

Окрім того, в КП “Агенція просторового розвитку” та департаменті енергетики, транспорту та зв’язку ініціюють заходи щодо перспективної організації руху річкового транспорту.

Також, оскільки розроблення поточних й перспективних програм капітального будівництва “вимагає часу і аналізу наявних активів”, розгляд петиції перенаправили до профільних департаментів. Зокрема, департаменту капітального будівництва та департаменту енергетики, транспорту та зв’язку.

Варто зазначити, що в петиції йшлося про будівництво саме транспортного мосту.

Якби тут був міст, не треба було би робити велике коло через Староміський міст. Доїзд до третьої лікарні, педколеджу, численного приватного сектору, став би значно зручнішим, швидким, економічним і екологічним. Цим маршрутом міг би їздити також тролейбус, – зазначав автор у своєму зверненні.

Чи можливий транспортний міст?

Зауважимо, що про створення такого мосту минулого року Vежа запитала в міського голови Сергія Моргунова. Адже у Вінниці вже обговорювали можливість створення мосту, який з’єднав би вулицю Родіона Скалецького і Старе місто.

Ці чутки ходять постійно, але об’єктивно ‒ це нереально, якщо ми говоримо про автомобільний міст. Пішохідний ‒ так, питань нема. Але щодо автомобільного: добре, зі Скалецького ми можемо його вивести, але куди ми його виведемо на Старому місті? В приватний сектор упремось? А в кого є такі ресурси, щоб викупити там ці земельні ділянки? Дорогу треба побудувати, і цю дорогу треба ж кудись вивести. На жаль, я думаю, об’єктивно ‒ це нереально, ‒ зазначив тоді Сергій Моргунов.

Водночас міський голова розповів, що реально, і над чим у Вінниці повинні працювати, ‒ це південна окружна. Детальніше про те, що мається на увазі, ‒ за ЦИМ посиланням.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...