Символ Вінниці – фонтан у Центральному парку реконструюють (ФОТО)

У вінницькому центральному парку реконструюють фонтан. Робітники обгородили будівельний майданчик і проводять демонтажні роботи.

Станом на 17 червня, фонтан майже повністю розбили. За словами очевидців, демонтажні роботи проводять уже третій день.

До слова, на будівельному майданчику немає плану робіт й нового вигляду відреставрованого фонтану.

Однак, за словами директора Департаменту архітектури, містобудування і кадастру Максима Мартинюка, у фонтані мінятимуть обладнання, замінять насоси тощо, зовні фонтан лише відреставрують, а його вигляд залишать таким, яким він був раніше.

У відділі звязків з громадськістю Вінницької міської ради кажуть, що у фонтані буде заливатись нова бетонна форма, і вона буде ідентичною тій, що була раніше. Також гаранують, що ця нова бетонна форма триматиметься не менше 50 років.

З приводу фонтану у центральному парку висловився головний архітектор Вінницької області Сергій Царенко. У своєму коментарі газеті «Місто» архітектор сказав:

- Фонтан на Фонтанній площі створювався у стилі радянського ампіру або, так би мовити, сталінського класицизму з мотивами агропромислового краю… Зараз, звичайно, він потребує реставрації й реконструкції і втілення цікавих ідей із застосуванням сучасних технічних можливостей. Я вважаю, що основну його форму треба зберегти і при цьому додати музику, освітлення і водограй».

старый фонтан
новый фонтан
новый фонтан1
новый фонтан2
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов