
16:24, 22 лютого 2022 р.
Для вінничан опублікували графік та вартість плавання у новому спорткомплексі

Наразі у новому спортивному комплексі «Аква-Він» плаванням займається декілька сотень дітей. Тепер тут зможуть плавати й дорослі. Графік, згідно із яким басейн можуть відвідувати й дорослі вже сформовано.
Тренування для дітей триває 1,5 години, з яких 1 година у басейні (воді), 30 хв – «сухе плавання». Дорослі ж встановлюють самостійно тривалість тренування. Доступний наступний графік: з 7.00 до 8.00 год,
- з 12.00 до 14.00 год.,
- з 20 до 22.00 год.
Разове відвідування басейну для дорослих – 150 гривень. Для відвідування закладу необхідно взяти довідку від сімейного лікаря, яка підтверджує відсутність у людини захворювань, що можуть передаватися через водне середовище іншим людям та COVID сертифікат.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
19 грудня
Мобільні команди медиків працюватимуть у найбільш віддалених громадах 7 областей для вакцинації дітей проти кору
Новини компаній
10:00
16 грудня
ТОП новини
Оголошення
15:06, 9 грудня
18:44, 15 грудня
Коментарі