Вінницьких пенсіонерів посадять за комп’ютери

Територіальний центр соціального обслуговування Вінниці навчатиме пенсіонерів працювати на комп’ютері.

10 вінницьких пенсіонерів уже з 17 червня приступить до навчання комп’ютерній грамотності. Курс є абсолютно безкоштовним. Другий набір на навчання буде у вересні і вінничани пенсійного віку можуть записатися на його проходження, звернувшись до відділення соціально-побутової адаптації за адресою: вул. Соборна, 50. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Вінниці разом з територіальними центрами Козятина та Хмільника, з 10 червня розпочинають спільну реалізацію проекту з навчання комп’ютерної грамотності людей пенсійного віку. Пілотний для Вінницької області соціальний проект «Університет третього віку – вікно у світ. Українські перспективи» розроблено громадською організацією «Філософія Серця». Реалізовуватиметься він у Вінниці за підтримки Департаменту соціальної політики Вінницької обласної державної адміністрації та за погодженням Міністерства соціальної політики України. Викладачами курсів будуть працівники вінницького Територіального центру соціального обслуговування. Вони на даний час проходять тренінг з модульної мультимедійної навчальної програми. Заняття проходитимуть у зручний для «студентів» час – ранішній або вечірній, групами по 5 чоловік. Весь курс лекцій та практики буде тривати 2,5 місяці та включатиме 64 навчальні години. В кінці навчання відбудеться захист власних проектів, а відвідувачі курсів отримають сертифікат про проходження інформаційних лекцій та практичних занять. У вересні планується набір другої групи. Для того, аби записатися на наступний набір, необхідно звернутись за телефоном: 35-72-19, або за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 50, 1-й поверх, кім. 102, 103. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов