У Вінниці хочуть запровадити на роботі сієсту

Вчора у Вінниці відбулась прес-конференція із приводу соціального захисту та страхування трудового населення в області. За 2012-2013 роки у області 23 людини померли на роботі. Усі вони перед тим проходили медичні огляди й стан їхнього здоров'я був задовільним.

"Роботодавці мають проводити огляди за свій рахунок. Цього року 95% людей його пройшли. Але проблема у тому, що багато хто робить це формально. Лікарі халатно відносяться до цього, а пацієнти не переживають навіть за себе. Щоб пройти якісний медогляд, треба заплатити 3-4 тисячі гривень", - сказав заступник начальника вінницького фонду соціострахування Олександр Бєлов.

У області проживають 5200 інвалідів через травми на виробництві.

"За них ми дбаємо. Наша область має проблеми із хворобами верхніх дихальних шляхів, адже ми працюємо у аграрній сфері. За останні 5 місяців виплатили 32 мільйони гривень інвалідам на лікування. Радий, що у нас одне із найбільш досконалих законодавств у світі з приводу цього питання", - додав Бєлов.

Цьогоріч за три місяці сталось сім смертельних випадків на виробництві.

"Половина із них – ДТП. Варто подумати над тим, як вдосконалити знання та вміння водіїв. Зараз така спека, що варто робити сієсти", - розповів заступник директора департаменту праці та соціального захисту ОДА Микола Стефанков.

Начальник управління особистого страхування "Місто" Олена Войцеховська радить роботодавцям та працівникам страхувати своє здоров'я.

"Це невеликі гроші, але допомога реальна. На жаль, зараз у нас застраховані 5 % людей. Вважаю, що винен у цьому наш менталітет. Будемо пропагувати це все".

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов