Великі православні святині прибудуть до Ладижина сьогодні, 27 червня

У Свято-Казанському та Свято-Георгіївському храмах міста Ладижин зустрічатимуть чудотворні ікони та мощі преподобної Матрони Московської та святителя Луки Кримського

«Ми привеземо 2 чудотворні ікони – преподобної Матрони Московської та святителя Луки Кримського. Але не лише чудотворні ікони, ми привеземо і святителя, і святу блаженну Матронушку у вигляді їх мощів – нетлінного тіла. Вони, немов би самі ввійдуть до наших храмів», - розповів журналістам Радіо Ладижин благочинний Тростянецького району, настоятель Свято-Казанського храму міста Ладижин протоієрей Сергій Малиновський. 
За словами священика і Блаженна Матрона і святитель Лука є нашими сучасниками, адже їх подвижницька діяльність відбувалася у 20 столітті: «Блаженна Матронушка за нашим проханням з вами, є такі відомості, сказала: «Звертайтесь до мене, я виконаю усі ваші прохання на благо вам. А святитель Лука – це лікар, хірург. Сьогодні медицина навчається за його нарисами гнійної хірургії. Це великий подвижник ХХ століття, як і блаженна Матронушка. А тіла їх лежать нетлінні. Але вони у нетлінних своїх тілах і мощах і в чудо творінні показують, що вони з нами». 
Протоієрей Сергій Малиновський переконаний, що перебування цих великих православних святинь є значною подією для ладижинців, адже зазвичай чудотворні ікони і мощі цих святих знаходяться у Москві (блаженної Матрони) і у Сімферополі (святителя Луки), тож не кожен зможе дозволити собі таку далеку поїздку: «Це велике диво, велика подія, адже для того, щоб дістатися до Москви потрібно здійснити подвиг, щоб дістатися до Сімферополя до Петропавлівського собору, де лежить нетлінне тіло святителя Луки -  це також відстань і труд. А тут вони самі приїдуть до міста».
Нагадаємо, у четвер, 27 червня о 16-й годині святині зустрічатимуть у Свято-Казанському храмі міста Ладижин. О 4-й ранку наступного дня мощі і чудотворні ікони Луки Кримського та блаженної Матрони перевезуть до Свято-Георгіївського храму Ладижина, де святині пробудуть до 9-ї ранку.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов