В Україні почали конфісковувати машини з іноземними номерами

Раніше їздити з номерами інших країн можна було цілий рік. Але Держмитслужба 5 березня цього року змінила поняття "комерційний автомобіль" і скоротила терміни перебування таких машин в Україні.

За словами експертів, купувати авто в Європі дуже вигідно. Наприклад, стару іномарку в Польщі, можна купити за 2-3 тис. євро.

"У нас, після розмитнення, вона коштуватиме мінімум 8 тис євро.», - Розповіли на столичному авторинку.

"Раніше було так: ... Відкриваєш фірму в будь-якій країні ЄС Найпростіше це зробити в Чехії, Польщі чи Литві, причому оформити ПП можна навіть за 200 євро оформляла машину на фірму, і можна їздити на ній в Україні цілий рік Раз на рік потрібно тільки їздити в будь-яку країну ЄС і відзначатися на кордоні І розмитнювати машину не треба », -. розповів співробітник української компанії-посередника, яка допомагає відкрити для таких цілей фірму в ЄС.
Такою схемою, за словами співрозмовника, користувалися тисячі українців по всій країні.
Раніше службовими, згідно з українським законодавством, вважалися іноземні машини, які використовувалися і в комерційних цілях, і в особистих.

За новими правилами Держмитслужби, їздити рік на іноземних службових автомобілях можуть тільки власники або співзасновники закордонних фірм, і тільки в особистих цілях.
А на працівників таких фірм це правило вже не поширюється, так само як і на машини, ввезені в країну конкретно для роботи.

"Для машин, що ввозяться в комерційних цілях, а також для машин співробітників іноземних фірм, терміни перебування в Україні скоротили до 20 днів», - заявили в Міністерстві доходів і зборів.

У відомстві пояснили, що при перетині кордону водія повинні попередити, що правила ввезення іноземних автомобілів на територію України змінилися.

Якщо людина вчасно (через 20 днів - Ред.) Чи не покине країну, йому запропонують сплатити пеню (у розмірі 10 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян, тобто 170 грн на день) і розмитнити авто. Якщо він відмовиться - штраф або конфіскація машини

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов