Абітурієнти не можуть роздрукувати результати ЗНО навіть вночі

Абітурієнти третю добу не можуть роздрукувати власні результати зовнішнього оцінювання та отримати право повноцінної участі у вступній кампанії через технічні причини сайту УЦОЯО, повідомляє Освіта.ua.

1 липня, одночасно зі стартом вступної кампанії в Україні, Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив результати ЗНО отримані абітурієнтами з історії України, біології і фізики. Сьогодні оприлюднено результати останнього тестування зі світової літератури.

Незважаючи на те, що оприлюднення результатів ЗНО відбулося раніше визначеної дати, значна частина абітурієнтів поки не може розпочати подання вступних документів до приймальних комісій, оскільки для формування пакету вступних документів необхідна наявність інформаційної картки з результатами ЗНО, яку необхідно роздрукувати з інформаційної сторінки абітурієнта на сайті центру.

Цього року сайт УЦОЯО, незважаючи на зменшення кількості учасників ЗНО, не витримує навантаження та блокує доступ абітурієнтів до інформаційних сторінок.

Станом на ранок 3 липня сайт центру не відповідає на запити користувачів. Офіційних пояснень технічних проблем в Українському центрі оцінювання якості освіти та Міністерстві освіти і науки не надають.

Варто зазначити, що саме з технічними проблемами роботи сайту УЦОЯО, члени приймальних комісій пов’язують низьку активність абітурієнтів у перші дні вступної кампанії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов