• Головна
  • 12 гривень - новий тариф на автобусні перевезення містом
18:30, 23 червня 2022 р.

12 гривень - новий тариф на автобусні перевезення містом

12 гривень - новий тариф на автобусні перевезення містом

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, будь-який тариф містить у собі низку складових. Найбільша доля серед складових тарифу на проїзд належить пальному. У зв'язку із війною дизельне паливо зросло в ціні майже у два рази.

З огляду на викладене та щоб зберігати спроможність в подальшому надавати мешканцям міста послуги з перевезення, КП "Вінницька транспортна компанія" надала до виконкому міської ради розрахунки стосовно нового тарифу на пасажирські перевезення автобусним транспортом.

23 червня запропонований тариф було відкореговано та затверджено, отже, з 1 липня вартість квитка становитиме 12 гривень.

Разом з цим зауважимо, що вартість електронного проїзного тривалого користування лишається на попередньому рівні.

Вартість квитка на рівні 8 гривень було затверджено майже рік тому та, навіть на той час, була соціально орієнтована і практично в два рази нижчою за економічно обгрунтовану, яка складає 18 гривень.

«У Методиці розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту йдеться, що ціна проїзду переглядається в разі зміни вартості палива більш ніж на 10%. Вартість бензину А-92 зросла на 107 %, А-95 – на 153 %, дизпалива – на 148 %, ціна газу зросла на 156 %. Враховуючи зазначені обставини, підприємство здійснило розрахунки щодо перегляду паливної складової у діючому тарифі на перевезення пасажирів в автобусах. З урахуванням нової ціни на паливно-мастильні матеріали розмір соціально орієнтованого тарифу на перевезення пасажирів склав мінімум 12 грн на одну поїздку», – каже Генеральний директор КП «ВТК» Михайло Луценко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...