На Вінниччині «неугодних» регіоналів звільняють з посад

Вадим Оркуш із Бершаді на Вінниччині виходить із Партії регіонів через губернатора Івана Мовчана. Оркуш, працював першим заступником голови Бершадської райдержадміністрації, по партійній лінії - був заступником голови районної організації. Про свій вихід він публічно заявив голові Вінницької обласної ради Сергію Татусяку, повідомляє Gazeta.ua.

"Мене звільнили із займаної посади - першого заступника голови Бершадської РДА за мовчазною згодою Мовчана, - розповідає Оркуш. - Так не чинять із людьми. Ми були в одній партії, виконували спільні завдання. На останніх виборах до Верховної Ради по нашому округу ішло два депутати: Заболотний та Кучер. Позиція наших партійців тоді була така, що всі маємо підтримувати і просувати на виборах тільки Миколу Кучера. Але протягнули все ж Заболотного, який тепер став негласним куратором Бершадського району. Тому всі, хто був із Кучером, стали неугодними. Спочатку звільнили голову РДА Снігура Олега. Тепер попросили мене написати заяву. Якби мене звільняли за, те, що не виконую своїх посадових обов'язків - не образився б. Мені новий голова РДА Михайло Бурлака сказав відверто - ти "неугодєн".

Оркуш уже отримав офіційне погодження від губернатора звільнити займану посаду в адміністрації. На найближчій партійній конференції, яка планується на 20 липня - покладе свій партійний квиток та заяву про вихід із партії.

"12-го заберу документи на роботі і піду стану на біржу, - каже Вадим Миколайович. - Буду шукати щось цікаве для себе, щоб допомагати людям, але бути подалі від політики. Вкотре переконався, що крім бруду в політиці більше нічого не буває. Хоча голова облради Сергій Татусяк, до якого я звернувся із заявою, обіцяв, що не залишить це питання без розгляду і розбереться в ситуації".

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов