• Головна
  • Очне навчання з початку навчального року у Вінницькій області
21:30, 27 червня 2022 р.

Очне навчання з початку навчального року у Вінницькій області

Очне навчання з початку навчального року у Вінницькій області

Організаційні процеси хочуть налагодити як в очній, так і у змішаній формі навчання. Місцева влада докладає всіх зусиль, щоб діти змогли спокійно продовжити здобувати освіту, незважаючи на ситуацію, що виникла в країні.

Ідеальним варіантом було б розпочати роботу саме в офлайн-режимі, але не в усіх установах є безпечні укриття, не кажучи вже про бомбосховища. Тому під час підготовки до нового навчального року будуть також створені комісії з огляду приміщень. І саме від винесеного ними рішення залежить подальші дії конкретного навчального закладу.

Також розглядається варіант позмінного навчання, для тих установ, у яких укриття будуть безпечними, але надто маленькими, щоб помістити в себе всіх учнів, а також працівників та викладачів.

У тому ж випадку, якщо укриття відсутнє повністю, керівник установи матиме можливість облаштувати найпростіше укриття на території навчального закладу, або вказати можливість у разі небезпеки пройти до укриття найближчої будівлі.

Влада намагається щосили продовжити максимально безпечний освітній процес, тому діти в будь-якому випадку зможуть продовжити своє навчання, з якими б проблемами ми не стикалися.

Джерело: Вінницький бізнес портал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...