17:00, 28 червня 2022 р.

Вінницька молочна ферма

Вінницька молочна ферма

У Гальжбіївці родина реалізувала ідею із молочною фермою. "Фільварок" - саме таку їй дали назву. Тут можна купити справжнє смачне молоко та якісні вершки.

Утримувати власну ферму завжди гарна ідея, адже це зручно та надійно. Але не можна забувати, яка це праця, адже щоби бачити результат від своєї роботи, доведеться працювати за трьох. Потрібно мати велику витримку та мотивацію, щоб розпочати цю справу. Та й не можна забувати про початкові фінансові вкладення.

Корми для тварин з кожним роком стають дедалі дорожчими, а ціни, за якими продають свій товар молокозаводи, виявляються менш рентабельними для сільських жителів. Тому все менше людей наважуються придбати власну ферму.

Вартість літра молока з ферми та молока з мережевого магазину надто різняться, і знецінюють людську працю в селах. Тому господарі часто швидко здаються, коли розуміють, що до їх тяжкої праці ставляться так, ніби нікому це і не потрібно. Але є чудовий вихід - створення сімейної ферми.

Цей спосіб вирішила перевірити на собі родина Перепелиць із Гальжбіївки. Вони пішли на ризик та вступили до проекту "Створення сімейних молочних ферм". Вже минуло майже рік з моменту їхнього вступу до проекту. З того часу вони змогли зробити свою міні-ферму та завели десяток корів. Але через війну довелося своє виробництво трохи призупинити. Наразі вони працюють для того, щоб просто зберегти свою ферму.

Вінницька молочна ферма, фото-1

Суть проекту сімейних молочних ферм у тому, щоб допомогти людям ще на початкових етапах, а також створити кооперативи, щоб було простіше розвиватися. 

Наразі фермери намагаються допомагати переселенцям, дають молоко для волонтерів, які у свою чергу використовують його для випікання пирогів. Пироги потім відправляють захисникам України.

Вінницька молочна ферма, фото-2

Джерело: i-vin.info

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...