У Вінниці селяни мітингують через звільнення директора сільгосппідприємства (ФОТО)

Сьогодні, 5 липня під стінами Вінницької облдержадміністрації мітингують близько 20 працівників сільськогосподарського підприємства «Іллінецьке» ( Іллінецький район, Вінницька область).

За їх словами, вони вже неодноразово звертались і до голови Іллінецької райдержадміністрації і до заступників голови Вінницької облдержадміністрації, через проблеми з приватизацією, передачею майна на баланс підприємства і можливе усунення з посади директора.

Як кажуть селяни, лише у минулому році, напередодні виборів вдалось розпайувати землі колишнього колгоспу та держпідприємства між жителями села, щоб у подальшому знову їх об’єднати і створити приватне підприємство на базі якого продовжувати працювати.

Але через прогалини у законодавстві, Фонд держмайна України так і не передав на баланс «СП «Іллінецьке» саме майно підприємства: трактори, комбайни та інше обладнання, і вже впродовж 5 років тягнеться бюрократична тяганина з цього приводу.

А вчора до працівників підприємства дійшла інформація, що їх головного «захисника» - директора Василя Гребенюка було безпідставно звільнено з посади. Через цю «новину» директор підприємства опинився на лікарняному ліжку у передінфарктному стані, а головний бухгалтер – госпіталізована з інсультом.

Селяни вимагають повернути Василя Гребенюка на посаду директора, запобігти захопленню підприємства, і як вони самі кажуть, - «захищатимуть свою позицію до останнього».

бунт1
бунт2
бунт3
бунт4
бунт5
бунт6
бунт7
бунт8
бунт9
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов