Студенти ВНТУ стали переможцями Національних змаганнь Enactus Україна та їдуть до Мексики

15 студентських команд з Вінниці, Києва, Львова, Хмельницького, Одеси, Харкова, Донецька та Житомира представили результати своїх проектів перед членами журі, що складалось з понад 80 представників провідних міжнародних та українських компаній.

Кожного року студентcькі команди Enactus Україна збираються разом, щоб представити результати своїх проектів за останній рік. Національні змагання – це захід, на якому студенти демонструють, яким чином вони вплинули на суспільство через свої проекти.

Півфінальний раунд змагань був розбитий на чотири Ліги, в яких команди змагались за право виходу у Фінал.

Безимени-4(19)

За результатом рішення суддів фіналістами цього року стали команди Enactus Вінницького національного технічного університету, Української інженерно-педагогічної академії, НТУ «Харківський політехнічний інститут» та Хмельницького університету управління та права. А от переможцемНаціональнихзмаганнь Enactus Україна 2013 втретє поспіль стала команда Enаctus ВНТУ.

Безимени-3(24)

- Ми отримали масу задоволення, - говорить один із членів команди, студентка 2-го курсу ВНТУ Катерина Франчук. - Розповісти в деталях, який саме проект представила наша команда, не можу, оскільки ми готуємося до міжнародних змагань. Завдяки участі у змаганнях ми отримали можливість поїхати у Мексику на міжнародні змагання. Наша поїздка відбудеться 28 вересня.

Безимени-6(13)

Як повідомила студентка Катерина Франчук, у Мексику відправиться весь склад команди, а також люди, які допомагали при підготовці проекту і під час змагань. Найбільшу інформаційну підтримку, за словами дівчини, команда технічного університету отримала від свого наставника Небави Миколи Івановича.

Доречі, всі проекти, які презентують команди направлені на розширення можливостей різних верств населення та досягнення довгострокового результату, враховуючи економічний, екологічний та соціальний фактори.

033(24)
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов