58 антивандальних сміттєвих урни з'явились на центральних вулицях міста

Протягом двох останніх тижнів урни для сміття були встановлені по вулицях Пирогова, Чорновола, Київська, Островського, Лебединського, Привокзальна, проспекті Коцюбинського, Немирівському шосе, а також на площах Героїв Сталінграду й Радянській.

Зовнішній вигляд урн є звичним для вінничан. На відміну від тих, які встановлювались протягом минулих років, ці урни мають вдвічі більшу щільність металу та покриті порошковою фарбою, яка більш стійка до пошкоджень і не горить. Урна має козирок, який перешкоджає потраплянню опадів до ємкості.

Протягом минулих двох років на основних вулицях міста було встановлено 110 урн. Два десятки були пошкоджені під час ДТП та вандалами, тому потребували заміни. На їх місце було встановлено нові антивандальні урни. Ще майже 30 урн були облаштовані біля зупинок громадського транспорту на заміну пластиковим або у місцях, де була потреба. Старі пластикові урни перевстановлюються на зупинки у більш віддалені мікрорайони міста.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов