IV Вінницький ФотоКвест кидає виклик найактивнішим та творчим вінничанам

27 та 28 липня у місті пройде IV Вінницький ФотоКвест. Традиційна фотогра знову кидає виклик найактивнішим та творчим вінничан. Цього року подія відбувається за сприяння Вінницької обласної Ради.

Впродовж кількох років любителі активного відпочинку випробовують свою креативність у Вінницькому ФотоКвесті. І зрозуміло чому, гра не має жодних вікових обмежень, а єдине, що потрібно для участі - це фотоапарат та гарний настрій.

Як усе відбувається?

ФотоКвест - це командна гра. У кожній команді від 2 до 7 квестерів. На старті учасники отримують 7 завдань на кожне з яких потрібно зробити одне фото. Усього на виконання завдань виділяється 8 годин. Квестери мусять проявити свою креативність, щоб їхні світлини вразили суддів. Потрібно наголосити, що під час оцінювання враховується в першу чергу оригінальність задуму, а не професійне виконання чи якість фото. Тому не важливо на що знімати: звичайну мильницю чи дзеркальний фотоапарат, головне оригінальна ідея. Зазвичай найбільшу кількість балів отримують позитивні та веселі фото.

Світлини оцінюються за десятибальною шкалою суддями ФотоКвесту. Члени журі оцінюють фото не знаючи, яким командам вони належать, тому прозорість гри гарантована. При виставлені балів враховується саме оригінальність та креативність учасників, тому перемогу можуть здобути квестери, що вперше взяли фотоапарат у руки. Церемонія нагородження пройде в актовій залі “Книжки” 28 липня.

Зареєструвати команду можна на сайті http://vinbazar.com/reg_quest або безпосередньо у день ФотоКвесту. Місце локації залишається незмінне - площа Театральна. Початок о 11:00. За новинами слідкуйте в спільноті vk.com/vinbazar_fotoquest або http://vk.com/fotoqest2013. Також детальна інформація розміщена на сайті http://vinbazar.com/fotokvest.

ФотоКвест - це чудова можливість розважитись з друзями, якщо ваше літо проходить у місті. Якщо ви життєрадісна людина і полюбляєте весело проводити час, тоді участь у ФотоКвесті саме для вас. Незабутні враження, нові знайомства, позитив та подарунки - це Вінницький ФотоКвест.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов