Три вінницьких вищих навчальних закладів потрапили в десятку найкращих по Україні

За результатами діяльності у 2012 навчальному році Міністерство освіти і науки України визначило рейтинг українських університетів, згідно з яким три місцеві ВУЗи ввійшли у десятки кращих університетів країни.

Найкращі показники у Вінницького Національного Технічного Університету (ВНТУ). Він посів п’яте місце серед технічних університетів. Принагідно варто згадати, що у минулорічному рейтингу ВНТУ посідав четверте місце.

До топ-10 серед медуніверситетів на дев’яте місце потрапив Вінницький Національний Медичний Університет ім. М.І. Пирогова (ВНМУ). Згідно з державним рейтингом, університету слід покращити якість науково-педагогічного персоналу, яку оцінюють як достатньо успішну.

Також на дев’ятому місці, як і в минулому році, серед вишів аграрного спрямування опинився Вінницький Національний Аграрний Університет (ВНАУ).

Інші ж місцеві університети не були настільки успішними: Вінницький державний педагогічний університет ім. Коцюбинського серед вишів педагогічної орієнтаціїпосів 17 сходинку; серед приватних ВНЗ 11 був Відкритий міжнародний Університет розвитку людини «Україна», 24 місце в рейтингу посів Вінницький фінансово-економічний університет, а 27 – Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва.

Повну версію рейтингу вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації МОН за 2012 рік можна переглянутитут.

Довідка.На сьогоднішній день в системі вищої освіти України функціонують 199 університетів, 64 академії, 89 інститутів, 243 коледжі, 109 технікумів, 118 училищ та 1 консерваторія.

Рейтинг МОН 2013 – це складова Національної системи рейтингового оцінювання діяльності вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, яка має на меті показати українським вишам сильні і слабкі сторони у їх діяльності. Ключовими критеріями цього рейтингу є напрямки діяльності: “Міжнародна активність”, “Якість контингенту студентів”, “Якість науково-педагогічного потенціалу”, “Якість наукової та науково-технічної діяльності”, “Ресурсне забезпечення”.

До рейтингу Міністерства освіти і науки України (МОН) у 2013 році було включено 304 суб’єкти ранжування за відповідними групами: «класичні університети»,«технічні», «педагогічні», «аграрні», «технології, будівництва та транспорту», «культура, мистецтво, дизайн», «охорона здоров’я»,«економіка, фінанси, управління, підприємництво», «право, правоохоронна діяльність, цивільний захист, безпека життєдіяльності», «приватні» і «відокремлені структурні підрозділи».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов