Вінницькі інваліди просять пристосувати готелі для потреб людей на візках

Вінничани з функціональними обмеженнями просять міську владу та власників готельного-ресторанного бізнесу пристосувати ці заклади для потреб людей, що пересуваються на візках.

Про це повідомила голова громадської організації "Гармонія" Раїса Панасюк, передає Укрінформ.

"Ми ініціювали проведення зустрічі за участі міської влади і власників місцевих готелів та ресторанів, аби розповісти про проблеми, з якими ми стикаємось, намагаючись потрапити до закладів громадського харчування, або в готелі. Наприклад, нещодавно у Вінниці була можливість провести міжнародну конференцію, у якій би взяли участь люди з фізичними вадами, але організатори зіткнулися з проблемою непристосованості вінницьких готелів для обслуговування таких людей", повідомила Р. Панасюк.

За її словами, наразі у місті функціонує лише 2 готелі, де є по одному номеру, в якому могли б жити люди з інвалідністю. До того ж, такі адаптовані номери необхідні і людям, які тимчасово втратили працездатність, а пандуси біля будівель готелів, ресторанів та кафе будуть зручними і для пересування дитячих візків.

За підсумками зустрічі, у міськраді пообіцяли внести пропозиції до проекту програми "Сервіс по-вінницьки", який буде розглядатиметься у вересні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов