Вінницькі «свободівці» поговорили з генералом Русиним про врадіївських гвалтівників (ВІДЕО)

Члени вінницької "Свободи" вимагали в очільника міліції Вінницької області Віктора Русина аби він публічно засудив врадіївських міліціонерів. Генерал з ними сперечатися не став.

9 липня активісти вінницької "Свободи" прийшли до адміністративного будинку обласної міліції з плакатами в руках "Врадіївка повстала – повстане Вінниччина!", "Зупиніть свавілля, припиніть війну!", "Свавільній владі – суд громади!". Свободівці вимагали від керівництва обласної міліції публічно засудити врадіївських ґвалтівників, а якщо в області виявиться хоча б один факт свавілля з боку міліції - негайно відсторонити таких осіб від займаних посад та провести переатестацію усіх працівників правоохоронних органів області.

- Правоохоронні органи України перетворилися в репресивний апарат насилля та тиску на українців, - казав на мітингу голова Вінницької міської організації ВО "Свобода" Володимир Базелюк. - Масові факти смертей українців, які спричинили бандити в погонах, повстання українців у Врадіївці підтверджують той факт, що незабаром терпець нації увірветься і за свої злочини відповідати будуть усі: від президента до пересічного виконавця.

До пікетувальників вийшов начальник міліції Вінницької області і пояснив своє відношення до подій у Врадіївці.

- Я можу сказати тільке одне, що таким людям, які скоїли злочин в Миколаївській області не місце в міліції, - сказав Віктор Русин. - Ми очищаємося від працівників, які дискредитують правоохоронну систему. І робота в цьому напрямку розпочата не зараз, а проводиться на постійній основі.

Пікетувальники довго не стали затримувати керівництво міліції і через кілька хвилин спокійно розійшлися. За повідомленням сектору зв'язків з громадськістю обласної міліції, порушень громадського порядку та дорожнього руху під час заходу не було.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов