Виживати у «міських джунглях» дітей навчають в ігровій формі

Батьки не в змозі постійно оберігати дітей, які протягом навчального року щоденно самостійно йдуть до школи та з уроків додому. А під час канікул дітвора часто грається біля доріг незважаючи на небезпеку. Тому, 9 липня з метою виховання законослухняних учасників дорожнього руху й формування у дітей навичок безпечної поведінки на дорозі, громадською організацією «Вінницький міський комітет молодіжних організацій» під патронатом відділу у справах молоді та туризму, було проведено цікаву навчальну програму. Дана програма реалізується в рамках конкурсу соціально-культурних проектів 2013 року Вінницької міської ради.

Захід проведено на базі підліткового клубу «Гараж 77».  За словами керівника проекту Дмитра Мири: «Дітям постійно потрібно нагадувати про правила дорожнього руху. Найкраще вони запам’ятовуються у дитячій ігровій формі. Саме така форма навчання дасть відмінний результат та захистись дітей від різних небезпек». 

Програма заходу була розділена на 2 частини. Перша – діти на асфальті малювати предмети дорожнього руху: машини, дорожні знаки, пішохідні переходи, світлофори. Другий етап – перегляд мультфільму «Азбука безпеки на дорозі». Всі, хто був присутній, отримали буклети з основними правилами дорожнього руху, які зображені у цікавому дитячому форматі.

1_JPG
4_JPG
2_JPG
3_JPG
6_JPG
Безымянный_JPG
5_JPG
буклет 1
буклет2
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов