![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
На базі підліткового клубу «Гараж-77» маленьких вінничан навчають безпечній поведінці на вулиці
11:16, 10 липня 2013 р.
Виживати у «міських джунглях» дітей навчають в ігровій формі
На базі підліткового клубу «Гараж-77» маленьких вінничан навчають безпечній поведінці на вулиці
Батьки не в змозі постійно оберігати дітей, які протягом навчального року щоденно самостійно йдуть до школи та з уроків додому. А під час канікул дітвора часто грається біля доріг незважаючи на небезпеку. Тому, 9 липня з метою виховання законослухняних учасників дорожнього руху й формування у дітей навичок безпечної поведінки на дорозі, громадською організацією «Вінницький міський комітет молодіжних організацій» під патронатом відділу у справах молоді та туризму, було проведено цікаву навчальну програму. Дана програма реалізується в рамках конкурсу соціально-культурних проектів 2013 року Вінницької міської ради.
Захід проведено на базі підліткового клубу «Гараж 77». За словами керівника проекту Дмитра Мири: «Дітям постійно потрібно нагадувати про правила дорожнього руху. Найкраще вони запам’ятовуються у дитячій ігровій формі. Саме така форма навчання дасть відмінний результат та захистись дітей від різних небезпек».
Програма заходу була розділена на 2 частини. Перша – діти на асфальті малювати предмети дорожнього руху: машини, дорожні знаки, пішохідні переходи, світлофори. Другий етап – перегляд мультфільму «Азбука безпеки на дорозі». Всі, хто був присутній, отримали буклети з основними правилами дорожнього руху, які зображені у цікавому дитячому форматі.
![1_JPG](https://s.0432.ua/upload/images/news/intext/51d/d184a42ef8/446d311d53aa3721e3ead60b96c19b6d.jpg)
![4_JPG](https://s.0432.ua/upload/images/news/intext/51d/d184a42ef8/a2489af8d8a97f341f714635163efc04.jpg)
![2_JPG](https://s.0432.ua/upload/images/news/intext/51d/d184a42ef8/9a0df051557c88fb7e2db885a12ecd54.jpg)
![3_JPG](https://s.0432.ua/upload/images/news/intext/51d/d184a42ef8/e82352e3fb25557aad83c9b50184b350.jpg)
![6_JPG](https://s.0432.ua/upload/images/news/intext/51d/d184a42ef8/a0261d38cdc5f8cfd0087934e24fa85e.jpg)
![Безымянный_JPG Безымянный_JPG](https://s.0432.ua/upload/images/news/intext/51d/d184a42ef8/a2228ab67abb97d1aec2f692c673ba0d.jpg)
![5_JPG](https://s.0432.ua/upload/images/news/intext/51d/d184a42ef8/690b440901190a5c614d55a8e230b861.jpg)
![буклет 1 буклет 1](https://s.0432.ua/upload/images/news/intext/51d/d184a42ef8/d2568442eadfd843a516835072301b62.jpg)
![буклет2 буклет2](https://s.0432.ua/upload/images/news/intext/51d/d184a42ef8/6f3c711d297707eff1d9e5e5b8c03d44.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:51, 16 липня
18:55, 18 липня
16:52, 16 липня
live comments feed...
Коментарі