Потоп на Свердлова або привіт «Водоканалу»

Вулицю Свердлова у середу, 10 липня, вранці так залило водою, що рівчаки дотекли по Скалецького до Південного Бугу. Озеро утворилося у дворі між будинками №№ 188 та 192. Але у «Водоканалі» кажуть, що ніякої аварії на Свердлова нема.

-Це ніяка не аварія, це відкачують воду, - пояснила журналісту  RIA диспетчер «Водоканалу», яка не назвала свого прізвища. – Дзвоніть начальнику експлуатації мереж водопроводу, він вам все пояснить.

Очолює названу структуру Володимир Шевченко.

-Начальник на обіді, дзвоніть, коли повернеться, - пояснила його секретарка. Після обіду пана Шевченка знову не застали в кабінеті. «Начальника визвав начальник «Водоканалу», - каже та сама секретарка. Прошу з`єднати із заступником. Запитують, з якого питання телефоную. Заступник пан Сидорчук каже, що йому не доручали займатися цим питанням, тому не має інформації. 

-Зателефонуйте диспетчеру, запитайте, чи вже повернулася бригада, у них все фіксується чітко - час надходження заявки, час виїзду, час виконанння. Але диспетчер категорично відмовилася надати будь-яку інформацію.  Сказала, що без дозволу начальника не має права цього робити.

За словами мешканців названих будинків, вода почала просочуватися ще звечора. 

-Я повернувся додому о п`ятій ранку, і вже води було повно, одразу подзвонив на аварійну, але вони приїхали аж о десятій ранку, коли вода текла вже в Буг. – Ви думаєте, це перший раз тут тече? «Водоканал» добре знає, скільки вони сюди виїжджають. 

Аварійники теж не надали ніякої інформації. Єдине, що в них вдалося уточнити, що вода йде з приміщення колишньої насосної станції. Не відповіли людям і про те, хто заплатить за сотні кубометрів витеклої води. Яскравий приклад того, як «Водоканал» чіпляє людям локшину на вуха. Його начальство не раз запевняло в тому, що бригада на виклик виїжджає не пізніше, як за півгодини після отримання повідомлення. 

До речі, змінився телефон диспетчера «Водоканалу»: колишній номер 67-02-60 уже не працює. Нині треба дзвонити диспетчеру за іншим номером – 67-16-17.

10284406m
1151941
1151942
1151943
1151945
1151947
1151946
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов