Парк Динозаврів може оселитися у Вінниці

Оригінальну та сміливу ідею відкриття Дино-сафарі у Вінниці на березі вишенського озера нині розробляє новий директор парку «Дружби народів» Андрій Дручинський.

Адже в сусідній Польщі біля Кракова подібний парк Юрського періоду із динозаврами в повний зріст вже став хітом серед малих та дорослих.

- Наша Вінниця вже славиться Фонтаном «Рошен», Ставкою та склепом Пирогова, але городяни та гості хочуть нових розваг та цікавинок, - розповів Андрій Дручинський. - Тому для парку на Вишенці ми шукаємо нові, свіжі та водночас бюджетні ідеї. Одна з них — парк Динозаврів на зразок краківського, де вже 12 років виставлені точні копії рептилій із звуковим та історичним супроводом.

І хоч в польському парку динозаврів вже побувало півмільйона відвідувачів із усієї Європи, але інтерес до нього не згасає. Там вчителі, навіть, проводять відкриті уроки для учнів у формі гри... Тому відкрити подібну атракцію у Вінниці було б круто для туристичної розкрутки як міста в цілому так і вишенського парку зокрема. Але це має бути приватна інвестиція, бо за бюджетні гроші такі атракціони ніхто в Європі не будує.

До речі, квиток у польський парк Динозаврів коштує 50-70 гривень і включає екскурсію різними мовами, інтерактивну гру в Дино-парку та показ документального фільму про історію зникнення динозаврів на Землі у 5D кінотеатрі. А ще на динозаврів можна залізти чи із середини подивитись на світ очима найбільших мешканців нашої планети...

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов