Мініатюрну Вінницю на кількох присадибних метрах створив вінничанин Олександр Фурер

Мініатюрну Вінницю на кількох присадибних метрах створив вінничанин Олександр Фурер. Поруч із рослинами і струмком, який власник, жартуючи, називає Південним Бугом, розмістились водонапірна вежа, літак і арка, яка прикрашає вхід до Центрального парку культури і відпочинку. Символи Вінниці - мініатюрні, творити їх Олександру Фуреру допоміг художник-аматор.

03(298)

Зібрати разом усі символи рідного міста у вінничанина виникла після поїздки до Ізраїлю, де сім'я Олександра побачила комплекс міст у мініатюрі із визначними пам'ятками архітектури. Вражений ідеєю, вирішив зробити щось подібне у себе удома. Вежа, арка й літак - лише частина із усіх запланованих об'єктів, які можна побачити тільки у Вінниці. Зараз Олександр мріє про інші визначні споруди, за якими впізнають місто. От тільки виконавця не може знайти.

02(320)

Хотілось зробити цілий комплекс, але з дотриманням і пропорцій, і масштабу споруд, - розповідає Олександр Фурер. - Не встиг замовити напис "Вінниця" зі східцями, він при в'їзді у місто з київського напрямку. Думаю, мініатюрну Вінницю сприйняли б "на ура" у Центральному парку. Кожна дитина і турист захотіли б там сфотографуватись. Ну чому європейські великі туристичні міста можуть собі дозволити таке цікаве місце, а ми ні? Це ж не потребує великих коштів.

До речі

Припускають, що перші приватні парки мініатюр з'явились на початку ХХ століття. Зазвичай, макети будівель були декором для садових залізних доріг. Першим загальнодоступним парком мініатюр став парк Беконскот (Bekoscot), відкритий у 1929 році. Спочатку парки мініатюр були популярні тільки у Великобританії. З'являтись у Європі вони почали після Другої світової війни.

У Києві є свій парк мініатюр. Він розташований на території гідропарку. Площа "Києва у мініатюрі" - 1,8 га, тут виставлені 48 моделей архітектурних об'єктів столиці України, які виконані у масштабі 1:33.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов