Перспективи газифікації Вінницької області

11 липня у приміщенні облдержадміністрації під головуванням керівника Вінниччини Івана Мовчана відбулася нарада щодо перспектив газифікації Вінницької області, участь у якій взяли голови райдержадміністрацій та районних рад, керівники служб та установ регіону, дотичних до реалізації зазначеного питання.

011(185)

«На території області ще досить багато населених пунктів, які не газифіковані. І ситуація, яка сьогодні склалася в регіоні (а це, певною мірою, монополія по газу), дещо шкодить реальному прискоренню будівництва і розвитку мережі. А ресурс на проведення природного газу, витрачений насамперед людьми, як правило, досить великий», - зазначив Іван Мовчан,відкриваючи роботу наради.

012(182)

Очільник регіону інформував, що товариство «Об’єднання Транс-Континенталь», яке має великий досвід діяльності у цьому напрямку та відповідні технічні потужності, запропонувало власний формат роботи по газифікації населених пунктів області. «На сьогодні «Об’єднання Транс-Континенталь» вже має певні напрацювання у Шаргородському, Тульчинському і Тиврівському районах. І якщо запропонована модель буде конкурентна і сприятлива для мешканців нашого регіону, то, безумовно, ми повинні забезпечити сприяння і водночас створити такі умови, щоб структури, які працюватимуть на ринку області, мали конкурентне середовище», - підкреслив керівник Вінниччини.

013(156)

Відтак голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан та президент ТОВ «Об’єднання Транс-Континенталь» Юрій Колесніков підписали Меморандум про співробітництво в галузі газифікації сільських населених пунктів області. При цьому очільник Вінницького регіону наголосив, що вже найближчим часом чекає від нових партнерів конкретних дій і результатів по тих районах, де розпочато роботи.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов