• Головна
  • Перспективи газифікації Вінницької області
09:53, 12 липня 2013 р.

Перспективи газифікації Вінницької області

11 липня у приміщенні облдержадміністрації під головуванням керівника Вінниччини Івана Мовчана відбулася нарада щодо перспектив газифікації Вінницької області, участь у якій взяли голови райдержадміністрацій та районних рад, керівники служб та установ регіону, дотичних до реалізації зазначеного питання.

011(185)

 

«На території області ще досить багато населених пунктів, які не газифіковані. І ситуація, яка сьогодні склалася в регіоні (а це, певною мірою, монополія по газу), дещо шкодить реальному прискоренню будівництва і розвитку мережі. А ресурс на проведення природного газу, витрачений насамперед людьми, як правило, досить великий», - зазначив Іван Мовчан,відкриваючи роботу наради.

012(182)

 

Очільник регіону інформував, що товариство «Об’єднання Транс-Континенталь», яке має великий досвід діяльності у цьому напрямку та відповідні технічні потужності, запропонувало власний формат роботи по газифікації населених пунктів області. «На сьогодні «Об’єднання Транс-Континенталь» вже має певні напрацювання у Шаргородському, Тульчинському і Тиврівському районах. І якщо запропонована модель буде конкурентна і сприятлива для мешканців нашого регіону, то, безумовно, ми повинні забезпечити сприяння і водночас створити такі умови, щоб структури, які працюватимуть на ринку області, мали конкурентне середовище», - підкреслив керівник Вінниччини.

013(156)

 

Відтак голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан та президент ТОВ «Об’єднання Транс-Континенталь» Юрій Колесніков підписали Меморандум про співробітництво в галузі газифікації сільських населених пунктів області. При цьому очільник Вінницького регіону наголосив, що вже найближчим часом чекає від нових партнерів конкретних дій і результатів по тих районах, де розпочато роботи.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...