Середня заробітня плата пересічного українця зросла до 3 тисяч гривень. А Ви відчули підвищення зарплатні?

На жаль, більшість людей не поспішають бути оптимістами. Майже 40% думають, що зарплата залишиться на колишньому рівні, 16% побоюються, що рівень доходу знизиться, інші ж взагалі нічого не прогнозують.

Середня заробітня плата пересічного українця зросла до 3 тисяч гривень - повідомляє Державна служба статистики. Та чи побачили це у власних гаманцях вінничани?

На жаль, більшість людей не поспішають бути оптимістами. Майже 40% думають, що зарплата залишиться на колишньому рівні, 16% побоюються, що рівень доходу знизиться, інші ж взагалі нічого не прогнозують. Райдужні перспективі щодо збагачення наразі бачать 27% громадян, які щиро вірять й у процвітання своєї компанії.

По регіонах найбільша зарплата зафіксована в Києві - 4998 грн. Слідом за столицею йдуть Донецька, Київська та Дніпропетровська області. А от найгірше заробляють в Тернопільській, Чернігівській та Чернівецькій областях. Вінницька ж впевнено тримається золотої середини, станом на травень 2013 року середня заробітна плата вінничанина становила 2637 гривень.

За словами спеціалістів, найкращі зарплати отримують в авіаційній та фінансовій сфері - в середньому 13 тисяч і 6 з половиною тисяч гривень відповідно, в той час, як у сільськогосподарській галузі люди працюють за 1966 грн.

Незважаючи на такі прогнози, більшість співробітників не поспішають міняти місце роботи, проте все частіше над цим замислюються. Сміливців вирушати на пошуки нової успішнішої роботи теж вистачає - вже з наступного року це зробити збираються 30% громадян. Подробиці у відеос.жеті:

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов