Мер Гайсина Анатолій Гук із серцевою недостатністю транспортований до обласної лікарні

Проти мера міста Гайсин (Вінницька область) Анатолія Гука  вже рік триває  карне слідство. Мера обвинувачують у присвоєнні коштів, призначених для дезінфекції і дезодорації дитячих установ і будинків житлового фонду. Про це повідомив НБН.
"Мер приводить докази - акти виконаних робіт і угоди з відповідними службами, що проводили ці роботи. Також у ході  слідства було опитано більш 200 свідків, що підтвердили, що в місті проводилися заходи щодо дезінфекції і дезодорації".
 
На думку кількох сотень мітингувальників - жителів міста Гайсина,  які 11 липня пікетували приміщення місцевого суду, абсурдним виглядає обвинувачення в тім, що в дитячих установах проводилися профілактичні роботи зі знищення шкідників. "Мерові говорять, що він повинний виділяти кошти на ці роботи тільки по факту - тобто  коли в садах уже завелися миші і пацюки".
Окрім Анатолія Гука звинувачення пред’явленні екс головлікарю СЕС і директору ЖЕКу.

Напередодні судового засідання гайсинчани дізналися, що мерові вже натякнули, що йому  "світить" 9 років тюрми  і конфіскація майна".
Усі гайсинчани, які прийшли на мітинг демонстрували готовність захищати мера, аж до того, щоб лягти під колеса, аби тому за рішеннячм суду не одягли кайданки.

Наразі маємо інформацію, що судове засідання перенесене на 17 вересня. 
Мер Гайсина Анатолій Гук із серцевою недостатністю транспортований до обласної лікарні.

Нагадаємо, 68-літній Анатолій Гук обіймає посаду міського голови Гайсина з квітня 2006 року.

Інформаційна служба Лада. ФМ стежить за розвитком подій.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов