На Вінниччині у ставку плавають дохла риба та шматки гною

У селі Флоріанівка Козятинського району гній з ферми перетворив місцевий ставок на смердючу водойму. Після дощу нечистоти потрапили у ставок, внаслідок чого там загинула риба.

Мешканці села Флоріанівка скаржаться на сморід від ферми, якою керує Олександр Букій. До того ж їх вразило те, що у ставок після дощу потрапив гній із ферми. Зі слів місцевих мешканців, мертва риба спливла біля берега, а шматки гною ще й досі знаходяться у воді. 

— Відколи живу у Флоріанівці, такого безладу не бачив, - каже місцевий житель Василь Лавренюк. – Усе життя працював у колгоспі. Гній з ферм постійно вивозили на поля. Був порядок. А тепер що коїться?

Жінки, що прийшли доїти корів, додали, що навіть корови не хочуть пити воду з цього ставу. 

Частину гною вже прибрали

Журналісту газети «RIA-K» поспілкуватися з керівництвом села не вдалося, оскільки сільський голова знаходився у відпустці, а секретар – на обідній перерві.

З керівником ферми журналіст також не зміг зустрітися, бо на території господарства були лише працівники охоронної служби. Вони повідомили, що на даний час керівників немає, а стороннім людям на територію ферми заходити заборонено.

Слід зазначити, що частину території ставу від гною вже прибрано.

Якщо нечистоти і надалі будуть потрапляти у став і люди відчуватимуть сморід, то юристи радять писати колективне звернення до обласного управління екології та облдержадміністрації. Чиновники повинні усунути причину запаху та викид гною у став. Якщо вони цього не зроблять, мешканці села мають право подавати в суд.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов