Вінницька міліціонерка здобула першість на чемпіонаті зі спортивного туризму

Однією з двох жінок Вінниччини, що пройшли похід найвищої шостої категорії складності є майор міліції Світлана Фоміних. Жінка неодноразово представляла і представляє Вінницьку область на всеукраїнських Чемпіонатах зі спортивного туризму та багато років поспіль займає призові місця.

Про це повідомляє сектор зв’язків із громадськістю МВС України у Вінницькій області.

Вісімнадцять років свого життя віддала службі у міськвідділі міліції начальник сектору аналітичного забезпечення майор міліції Світлана Фоміних. Жінка не боїться важкої, відповідальної, а часом і сповненої ризику роботи. Наразі під її керівництвом несуть службу 8 офіцерів міліції. Всіх своїх колег вона залучила до спорту, всі співробітники відвідують басейн, спортзал та грають в великий теніс.

Не лише міліцейська служба, але й небо, гори і печери підкорилися нашій безстрашній героїні. Жінка має три вищих освіти та безліч спортивних досягнень у різноманітних видах спорту.

-Є спорт професійний, любительський та навіть жіночій, а є спорт «на характер», де не спасе ні спортивна підготовка, ні досвід, ні витривалість, там потрібно проявити свій характер і тільки він допоможе тобі вижити, - каже Світлана Фоміних.

В 15 років за вказівкою керівництва політехнічного технікуму Світлана Михайлівна взяла участь в перших туристичних змаганнях та відчула жагу до перемоги. З тих пір жінка продовжує займатись спортом, у всіх його проявах.

Нещодавно майору міліції підкорилась і найекстремальніша річка колишнього Радянського Союзу Чулишман, що в Алтайському краї Російської Федерації, яка відноситься до найвищої шостої категорії складності. Річка починається з висоти 2700 метрів над рівнем моря, на кожному кілометрі рівень води падає на 7-8 метрів та нараховує 174 пороги не рахуючи шевер, перекатів та каскадів.

За словами пані Світлани, туристичний похід – це своєрідний іспит на товариськість та людяність. Життя, яке вирує навколо нас, яскраве та різноманітне. Потрібно лише озирнутись навкруги та насолодитьсь тим позитивом, що дарує нам природа.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов