У небі над Вінницею затанцювали... літаки (ВІДЕО)

Надзвичайні технічні можливості залізних машин продемонстрували у Вінниці.

Тут відбувся відкритий чемпіонат України, на який приїхали півсотні учасників з півтораметровими копіями різноманітних летючих апаратів.

Над кожним конструктори працюють по 3-4 роки. Справа копітка й недешева. Літачки коштують від двох тисяч доларів. Але їхня цінність не у вартості, а в точності відтворення.

Завдяки схожості деякі з них стають дублерами справжніх літаків у художніх фільмах.

Нове віяння – фристайл, у якому пілот змушує літак танцювати. У небі над Вінницею залізні машини виконували піруети під гопак, вальс і навіть танго.

Ними із землі керували майстри спорту з моделювання.

Льотчики порівнюють себе з лялькарями, які змушують маріонетку рухатися. Бо лише завдяки терпінню та постійним тренуванням літак може «танцювати».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов