У вінницьких бібліотеках з’явиться бездротовий Інтернет

До початку навчального року в усіх бібліотеках Вінниці, які входять до централізованої міської бібліотечної мережі, з’явиться бездротовий Інтернет. Про це під час брифінгу повідомив ініціатор проекту директор департаменту адміністративних послуг, депутат Вінницької обласної ради Сергій Кудлаєнко. «Сьогодні бібліотеки відчувають дефіцит відвідувачів, адже усі звикли користуватись електронними носіями інформації. Але якщо провести систему wi-fi до читальних залів – це стане принадою для користувачів, і їхня кількість збільшиться. Тому ми і відпрацювали цей проект з керівництвом бібліотечної мережі міста», - зазначив він.

Здійснити задум буде технічно нескладно, адже на сьогодні усі бібліотеки, які входять до Централізованої системи, мають доступ до Інтернет-мережі. Тож потрібно лише встановити спеціальні прилади – роутери. І першими закладами, які отримають доступ до wi-fi, будуть Центральна міська бібліотека, що по Хмельницькому шосе, 4, та дві бібліотеки на проспекті Космонавтів – дитяча та №13. Статися це має вже наприкінці поточного тижня.

Як повідомила головний методист Вінницької міської централізованої бібліотечної системи Людмила Домашевська, щороку бібліотеки міста відвідують близько 60 тисяч користувачів – тобто практично кожен шостий мешканець Вінниці. Бібліотеки обласного центру отримують 230 найменувань періодичних видань, у той час як у сільській місцевості – лише два-три найменування.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов