Спецсигнали на авто в Україні використовуються з порушеннями

Державтоінспекція України завершила десятиденну перевірку, що проходила на всій території країни під умовною назвою «Спецсигнал».

Її метою було виявлення незаконного встановлення і використання на транспортних засобах світлових і звукових сигналів. Однак громадські активісти вважають ці заходи недостатніми і вимагають посилення покарання для чиновників-порушників правил дорожнього руху (ПДР). За інформацією, наданою російській службі DW департаментом державтоінспекції МВС України, за першу декаду липня по всій країні були перевірені 3297 транспортних засобів. З них на 392 були виявлені порушення використання світлових і звукових спецсигналів. За результатами перевірок було вилучено 266 дозволів на встановлення спецсигналів, чотири автомобілі доставлені на штрафмайданчики, в 33 випадках складено адміністративні протоколи.

З 2012 року на Україні штрафи за незаконне використання спецсигналів збільшено до 51 тисяч гривень. Проблискові маячки, сирени і ревуни вільно продаються в українських магазинах. Але, на відміну від сусідньої Росії, проблема використання спецсигналів тут стоїть не так гостро, вважають спостерігачі. Активіст громадського руху «Дорожній контроль» Єгор Воробйов заявив в інтерв'ю DW, що в проведенні нинішньої перевірки використання спецсигналів взагалі не було ніякої необхідності, і що «ДАІ просто спробувала створити позитивний інформаційний привід». У той же час Воробйов впевнений, що на українських автомагістралях ПДР в рівній мірі діють далеко не для всіх, і що крім спецсигналів існує цілий ряд інших способів безкарного порушення правил.

Як приклад активіст «Дорожнього контролю» привів сигнали дальнього світла, які привілейовані водії подають інспекторам ДАІ, якщо ті намагаються їх зупинити. «Ці комбінації сигналів призначені для оперативних служб і постійно змінюються. Але чиновники, близькі до влади, або будь-яка особа, готове дати солідний хабар, можуть отримати цей код в обхід встановленого порядку », - пояснив Єгор Воробйов. Однак найбільшу небезпеку на українських дорогах, на його думку, створює атмосфера безкарності для порушників дорожнього руху з числа можновладців, їхніх дітей і самих міліціонерів. «Останнім часом спостерігається якась епідемія подібних випадків. Чи не щотижня приходять повідомлення про аварії, спровокованих тим чи іншим чиновником або його родичами », - поділився своїми тривожними спостереженнями Воробйов. За його висловом, такі випадки є наслідком характеру нинішньої української влади, і ДАІ нездатна самостійно боротися з цим явищем.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов