Міліція забезпечувала правопорядок під час студентського пікетування

Вчора, 16 липня, активістами однієї з громадських організацій при в'їзді до Вінницького національного аграрного університету проведено акцію протесту з метою поширення листівок та агітаційної продукції. Її представники не задоволені реєстрацією законопроекту з приводу змін до закону про освіту в частині скасування зовнішнього незалежного оцінювання. Студенти вищого навчального закладу протидіяли активістам у встановлені агітаційного намету поблизу університету.

Начальник 2-го відділу міліції Вінницького МВ УМВС Олександр Король повідомив:

- Була певного роду некоректна поведінка окремих пікетуючих, разом з тим, правоохоронці ведуть себе стримано та не піддаються на будь-які провокації і діють в межах чинного законодавства.

Під час протистояння студентів та учасників протесту активістка відпікетуючих пояснила:

- Я не можу відійти звідси тому, що тримаю намет від оцих хлопців. Ми поширюємо листівки про те, чому необхідне в Україні ЗНО.

Проректор Вінницького національного аграрного університету Олександр Яремчук мотивував відмову представникам громадської організації у встановленні намету оскільки вважає:

- Проходить набір студентів і вони впливають нам на рейтинг. Вони не знають, що закони приймаються у Верховні Раді а виконуються закони у нас у Вінницькому національному аграрному університеті, так як і в усіх вищих навчальних закладах.

Під час проведення даної акції між пікетуючими та студентами Вінницького аграрного університету відбулась активна дискусія. В ході спілкування активісти громадської організації та студенти не дійшли згоди та намет не був встановлений.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов