22 тисячі гривень залучено на реалізацію проекту з будівництва Алеї спорту завдяки перемозі у обласному конкурсі

По завершенні проекту у Вінниці з’явиться ще один цікавий об’єкт у плані туристичної, інформаційно-пропагандистської, патріотично-просвітницької  привабливості. Алея буде забудована у парку біля приміщення МДЮСШ № 5 та корпусу стадіону. Поруч зі спортивною школою функціонують сучасні спортивні майданчики (з антивандальним тренажерним обладнанням та тренажерами для занять вуличною силовою гімнастикою). Таким чином Алея спорту гармонійно доповнить  спортивну інфраструктуру цієї частини парку.

Алея являтиме собою сітілайти з «підсвіткою» із інформацією про кращих спортсменів регіону. Буде виконано благоустрій території – покладено тротуарну плитку, встановлено лавочки, зовнішнє освітлення і т. ін. Реалізація проекту, залежно від фінансування, передбачена вже у цьому році.

Завдяки перемозі у конкурсі на реалізацію проекту отримано 22 тисячі гривень. В подальшому на будівництво також планується залучати ресурси громадських організацій.  

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов