Новини компаній
15:04, 14 жовтня 2022 р.

Переваги теплої підлоги

Новини компаній

Зараз люди все частіше віддають перевагу теплим підлогам. Це інноваційна економічна система опалення, що має низку переваг. Сучасний теплый пол в Киеве працює за принципом поширення променистого тепла від вбудованої конструкції в підлогу, стіни або стелю, на відміну від класичного припливу теплого повітря за допомогою радіаторів.

Що дає монтаж теплої підлоги

Переваги теплої підлоги, фото-1

Переваги системи «тепла підлога»:

  • Тепловий комфорт. Випромінюване тепло набагато приємніше, ніж варіант з класичними радіаторами та іншими нагрівальними елементами. Водночас конструкція менш вимоглива до догляду та очищення.
  • Усувається холод із підлоги. Члени сім'ї відразу відчувають комфортне тепло, що йде знизу.
  • Запобігає підвищеному руху пилу та його осадженню. Велика перевага, особливо для тих, хто має алергію на пил.
  • Економія. Завдяки застосуванню масштабних систем променистого опалення можна підтримувати нижчу температуру в приміщенні на 2-3°С у порівняні з класичним опаленням радіаторами. Зрештою, це сприятиме економії до 20% коштів, що йдуть на обігрів будинку.
  • Естетична сторона – тепла підлога вбудована в підлогу та не порушує загального враження від приміщення.

Ну і звісно великий термін служби. Завдяки нижчим робочим температурам довговічність опалення підлоги в кілька разів вище в порівнянні з традиційною радіаторною системою.

Вибір певної технології

Переваги теплої підлоги, фото-2

Перед тим, як замовити систему тепла підлога, необхідно ознайомитися з основними пропозиціями на сайті venbud.com.ua:

  • Система теплої підлоги, яка складається з певного набору проводів, вважається одним з найперших і найкращих рішень. В результаті монтажу кабель закладається в цементно-бетонний розчин. Зверху потрібно буде укласти плитку, лінолеум, паркет та інші види підлогового покриття. До переваг такої конструкції можна віднести надійність і тривалий термін служби.
  • В якості нової технології обігріву використовується тонка інфрачервона плівка. Конструкція містить двошаровий полімерний матеріал з графітовими (вуглецевими) нагрівальними елементами всередині. При монтажі найкраще використовувати «сухий» спосіб, який забороняє використання будь-яких клейових складів.
  • Якщо неможливо встановити нову стяжку, рекомендується використовувати спеціальні нагрівальні мати. Надані килимки були виготовлені з використанням резистивного дроту, закріпленого на скляній сітці, і різних типів синтетичної основи.

Вибір конкретного виду опалення краще довірити консультантам магазину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...