• Головна
  • Як перевірити оригінальність Elfbar
Новини компаній
11:09, 24 жовтня 2022 р.

Як перевірити оригінальність Elfbar

Новини компаній

Elf Bar є одним з найвідоміших виробників та продавців комплектів для вейпінгу на ринку, які мають великий попит. Однак такий ступінь суспільної уваги означає, що багато нечесних посередників вважають вигідним продавати підробки справжньої продукції на ринку за нижчою ціною. Палень Ельфбар ​​продаються з такими особливостями, як слабкі або небезпечні батареї, баки, що протікають, і незатверджені інгредієнти для електронних рідин. Це може призвести до серйозних наслідків для здоров'я або навіть прямої небезпеки для покупця через надмірний рівень нікотину в рідині або ризик корозійного пошкодження через неправильно встановлені батареї. Крім того, базовий дизайн Elf Bar дуже легко відтворити.

Як перевірити оригінальність Elfbar, фото-1

Розберемося, як перевірити оригінал Ельф Бар, як відрізнити палень Ельфбар та на що звертати увагу.

Як відрізнити підробку Elf Bar

Поди эльфбар, що продаються перевіреними магазинами та роздрібними торговцями, справжні та схвалені відповідними регулюючими органами. Курилки можна знайти на таких платформах, як CLOUDSTORE, які імпортують безпосередньо від виробників. Бренд відповідає золотому стандарту для електронних сигарет, а його лояльні ціни дозволять купити якість, яка рідко зустрічається серед брендів вейпів.

Ви можете прочитати відгуки в Інтернеті, щоб переконатися, що продавець надійний, якщо у вас є якісь сумніви щодо законності сайту або продавця, ми рекомендуємо триматися якомога далі від них.

Перевірити справжність Elf Bar в пару кліків

Ви можете здійснити перевірку Elf Bar безпосередньо на сайті виробника, використовуючи номер автентифікації. Також відрізнити підробку від справжнього поду є можливість глянувши на упаковку. Як правило, логотип і штрих-код підробленого продукту більший або менший, ніж реального. Якщо немає під рукою надійного Ельфбар, можете переглянути фотографії в Інтернеті.

Дизайн упаковки

Хоча підроблені пристрої часто мають упаковку, дуже схожу на справжню, є кілька контрольних знаків, які можуть допомогти відрізнити зерна від полови.

  • Першою очевидною ознакою продукту є те, що оригінальна коробка ламінована, а підробка, як правило, ні. Це має бути добре видно, але також може бути виявлено простим тестом на дотик. Важливо, що Ельфбар нещодавно оновив упаковку, щоб дистанціюватися від контрафактної продукції.
  • На упаковках Elf Bar є голографічні наклейки, які служать зручним додатковим методом перевірки справжності продуктів. Для Elf Bar голографія дуже деталізована, її повний огляд можна знайти на офіційній сторінці бренду.
  • Ключовим аспектом, на який слід звернути увагу, є QR-код; під час сканування ви потрапите прямо на сторінку «Підтвердження» та автоматично вставте унікальний код поду для перевірки.

Справжня продукція проходить серйозну перевірку якості та безпеки за допомогою візуального оформлення продукції (скретч код, QR код, дизайн) під час виробництва. Фальшиві виробники не дбають про якість продукції, а думають лише про гроші та продажі. Таким чином, купуючи підроблену курилку, ви берете ризики, пов'язані з її використанням. Оригінальний Ельф Бар виготовляється з матеріалів найвищої якості та проходить ретельне тестування, щоб відповідати стандартам, на які заслуговують клієнти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...